O firme

Naša firma je zameraná na stavbu krbov, kachľových pecí a montáž komínových systémov.

Napriek tomu, že firma Jozef Bystrianský – KRBY FLAME bola založená nedávno, ja ako majiteľ sa stavbe krbov a pecí venujem už od roku 2002. Moje skúsenosti prenášam s vysokou profesionalitou do svojich originálnych diel, ktoré príjemne vyhrievajú mnoho domácností. Vždy sa snažím zákazníkovi navrhnúť optimálne dielo do jeho príbytku. Naše stavby sú vždy individuálne riešenia prispôsobené konkrétnym potrebám na teplo v danom objekte, technickým možnostiam a samozrejme Vášmu vkusu. Stávajú sa tak na dlhé roky dominantou každého priestoru.
Používame len tie najkvalitnejšie materiály od renomovaných európskych výrobcov, ktoré Vám zaručia dlhú životnosť a spoľahlivú a bezpečnú prevádzku Vášho diela.

Prečo práve naša firma?

Kvalitná práca
V mnohých veľkých kachliarskych firmách sú zamestnanci často obmieňaní a ich kvalifikácia, prístup ku práci a remeselná zručnosť je vo veľa prípadoch otázna. Ja diela staviam osobne a ručím za kvalitu. Remeslo ma baví a každé dielo staviam precízne. Dávam veľký dôraz na bezpečnosť, kvalitu a spoľahlivosť. Kvalitne odvedená práca je naším hlavným cieľom. Môžete sa spoľahnúť!

Cena
Cena diela je dohodnutá vopred a je nemenná.

Termín
V zmluve o dielo sa zaväzujeme kedy bude dielo hotové a pripravené k odovzdaniu.

Záruka
Na všetky naše diela poskytujeme 3 a viac ročnú záruku.
Taktiež zabezpečujeme pozáručný servis

Jozef Bystrianský - KRBY FLAME, Školská 1572/39, 962 05 Hriňová, Mobil :(+421) 907 828079, E-mail : info@krbyflame.sk -- Krbyflame.sk - 2011-2014