Partneri
___________________________________________________

inspire-300x140Firma INSPIRE je veľkoobchodnou firmou v oblasti kachliarstva a vykurovacej techniky. Zastupuje na Slovenskom trhu všetkých významných európskych výrobcov v oblasti kachliarskej vykurovacej techniky.
http://www.inspire.sk

spartherm-300x190Nemecký výrobca a jeden z najvýznamnejších a najinovatívnejších európskych výrobcov krbových vložiek. Má bezkonkurenčne širokú ponuku modelov a prevedení od štandardného čierneho prevedenia až po celo zlátené, celo chrómové a celo nerezové prevedenie. Krbové vložky sú vyhotovené zo žiaruvzdornej legovanej ocele s najmodernejšou technikou spaľovania. Ďalšou špecialitou firmy SPARTHERM je veľmi pružná výroba atypických tvarov a rozmerov krbových vložiek.
http://www.spartherm.de
:

brunner-300x11111xPopredný nemecký výrobca vykurovacích vložiek do kachľových pecí a krbových vložiek s patentovanou technikou spaľovania. Firma BRUNNER ponúka aj komplexné riešenia vykurovania rodinných domov s teplovodnou technikou, elektronickú reguláciu spaľovania, sporákové kovania a iné príslušenstvo.
http://www.brunner.de

:

hoxterNemecký výrobca krbových vložiek a dvierok pre kachľové pece.
http://www.hoxter.eu

:
:

Kobok_logo_600Slovenský výrobca krbových vložiek.
http://www.kobok.sk
:
:
:
:

logo_ROMOTOP_barvaFirma ROMOTOP je tradičným výrobcom, ktorý sa radí medzi elitu európskych firiem pracujúcich v oblasti vývoja, výroby a predaja krbových piecok a krbových vložiek na tuhé palivá.
http://www.romotop.sk
:

ortner-logo-printRakúsky výrobca systémových materiálov pre stavbu krbov a kachľových pecí. Prečo systémových? Pán ORTNER vyvinul komplexné systémy použitia materiálov pre akumulačné a sálavé stavby kozubov a kachľových pecí s vysokou účinnosťou spaľovania, známe aj ako hypokaustové stavby.
http://www.ortner-cc.at

 

Rath-Logo-300x155Rakúsky výrobca a jeden z najväčších výrobcov šamotu v Európe. Firma RATH je známa na trhu najmä produktom ISOLRATH. Jedná sa o kvalitné izolačné platne s vysokou tepelnou odolnosťou. Okrem toho majú širokú ponuku pre kachliarov v špeciálnych šamotových produktoch, ako sú napríklad ohniská kachľových pecí a kozubov s optimálne riešeným prívodom vzduchu pre horenie.
http://www.rath.at

 

brulaNemecký výrobca s komplexnou ponukou stavebných materiálov pre stavbu krbov a kachľových pecí. Nosným produktom firmy BRULA sú stavebné tvarovky BRULApor v širokej škále tvarových možností, ktoré podstatne uľahčujú a zjednodušujú prácu kachliarov.
http://www.brula.cz

 

 

kerkothermNajvýznamnejší a najväčší slovenský výrobca kachľovej keramiky.
http://www.kerkotherm.sk

 

logo_heinZnámy český výrobca keramiky, ktorý je aj hlavným dodávateľom keramiky pre krbové piecky ROMOTOP.
http://www.hein.cz

 

 

 

Partner-Kaufmann-KeramikNemecký výrobca keramiky ponúka širokú škálu liatych keramických kachlí s viac ako 4000-mi tvarovými a 100-mi farebnými prevedeniami.
http://www.kaufmann-keramik.de

 

 

 

Logo_SommerhuberRakúsky výrobca keramiky ponúka širokú škálu liatych keramických kachlí.
http://www.sommerhuber.at

 

 

wgs_logo_cmyk_transparenthgRakúska firma, ktorá sa zaoberá výrobou príslušenstva pre kachľové pece. Medzi jej nosný sortiment patria liatinové dvierka pre kachľové pece s presklením aj bez presklenia, TwinStar dvierka, elektronická regulácia, mriežky či vykurovacie klapky.
http://www.wgs.at

 

 

FireControlsSlovenská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou moderných elektronických regulačných systémov pre efektívne spravovanie spaľovania.
http://www.firecontrols.sk

 

HEIBI_LogoNemecký výrobca so širokou ponukou krbového náradia, mriežok a iných doplnkov ku krbom v rôznom štýle prevedenia.
http://www.heibi-metall.de

 

 

 

 

jeremias logoNemecký výrobca komínových systémov.
http://www.jeremias.sk

 

Schiedel_LogoSpoločnosť Schiedel Slovensko s.r.o. je líder na slovenskom trhu v oblasti komínových systémov.
http://www.schiedel.sk
:
:
:
:

mramorlandSpoločnosť MramorLand s.r.o. sa zameriava na opracovanie prírodného kameňa a atypickú výrobu produktov z mramoru, granitu, porfýru a ďalších kameňov.
http://www.mramorland.sk

 

prestige-house-steko-skJPGSpoločnosť zaoberajúca sa výstavbou drevostavieb, patentovaným stavebnicovým systémom STEKO® – tehla z masívneho dreva.
http://www.prestigehouse.sk

 

abc-stavebnaNízkoenergetické a pasívne drevodomy.
http://www.abcstavebna.sk

 

Jozef Bystrianský - KRBY FLAME, Školská 1572/39, 962 05 Hriňová, Mobil :(+421) 907 828079, E-mail : info@krbyflame.sk -- Krbyflame.sk - 2011-2014